Średni turniej trampkarzy .

Dziś Dąbrovia rozegrała dwa sparingi ( taki mały turniej ) ,w którym niestety nie zdobyliśmy żadnego zwycięstwa .

Pierwsze miejsce miało Olesno z nami wygrali 2:0 ale to tylko sparing na sezon drużyna już będzie w komplecie i miejmy nadzieje ,że wygramy bo jak na razie nie mamy dobrze zgranego zespołu z powodu przyjścia wielu nowych zawodników .

Wygrali oni także z Termalicą bodajże 4:0 . Z nami mieli problemy w I połowie choć nie mieliśmy wiele sytuacji podbramkowych.

Z Termalicą tylko remis (1-1) też nie było wiele sytuacji Termalica strzeliła nam niestety piękną bramkę ,przy której bramkarz nie miał nic do gadania . Dla Dąbrovii strzelił Tomasz Bil,a Mateusz Kmieć zanotował asystę w swoim debiutanckim meczu :) jeśli chodzi o turniej to tyle .

Kolejny trening wtorek godz.16.30 !!